EJOT grupei sukanka 100 metų!

EJOT. Sujungia į visumą

Įspūdinga, kuo tapome: savo veiklą pradėję įmonės įkūrėjo Adolfo Böhlo dirbtuvėse Berghausene netoli Bad Berleburgo (Vokietija), mažoje vinių dirbtuvėlėje, kurioje veikė tik vienas įrenginys, šiuo metu EJOT grupėje 35 pasaulio šalyse dirba daugiau nei 3800 darbuotojų. „Mūsų grupė gyvuoja jau ilgiau nei tris kartas, ir tai yra geras ženklas – sėkmingai įsitvirtinome, nugalėję įvairiuose konkursuose, išsikovojome klientus. Mūsų vardas simbolizuoja patikimumą ir stiprina pasitikėjimą“, – pabrėžia EJOT grupės akcininkas ir generalinis direktorius Christianas Kocherscheidtas.

„Įkurti ugnį nepaliekant pelenų“ – EJOT tikrai dar ne kartą atsisuks pažvelgti į praėjusį šimtmečio laikotarpį, tačiau dėmesys turėtų būti sutelktas į ateinančius 100 metų. Ką galime padaryti, kad sąlygos pagerėtų? Kuo esame ypatingi ir kodėl sėkmingai nugalime varžybose? Kokių didelių technologinių, geopolitinių ir ekonominių pokyčių galima tikėtis? Kaip EJOT grupė ketina juos įveikti?

Pagrindinis EJOT strateginės orientacijos aspektas – šeimos įmonės, turinčios platų klientų ratą, statuso ir kartu nepriklausomybės išsaugojimas, siekiant įgyvendinti savo strategijas. Tai taps įmanoma, jeigu EJOT veikla bus tinkamai organizuota ir sėkminga. Vienas iš esminių pokyčių – 2022 m. numatytas teisinės formos pakeitimas iš EJOT GmbH & Co. KG į EJOT SE – teisinę formą, stiprinančią europinės kilmės šeimos verslo charakterį.

Kitas svarbus aspektas – auganti technologinė dinamika: skaitmenizacija, besiformuojantys judumo pokyčiai ir reikalavimai, kad vykdant veiklą būtų atsižvelgta į klimato kaitą. Siekdama technologiškai išlikti šių pokyčių priešakyje, EJOT grupė daugiau dėmesio skirs Šiaurės Amerikos ir Azijos rinkoms bei intensyvins bendradarbiavimą su šiose valstybėse gyvenančiais reikliais ir dinamiškais klientais. Technologinė lyderystė ir novatoriška jėga yra ir išliks svarbiausiais EJOT grupės sėkmės rodikliais.

Pagrindinis ateinančių metų iššūkis bus EJOT grupės veikla, siekianti padidinti klimato neutralumą. Mes visi esame iš esmės suinteresuoti, kad mūsų pasaulyje būtų gera gyventi. Tuo tikslu EJOT grupei suformuluojami konkretūs tikslai, kurie lydės įmonę artimiausią dešimtmetį.

Nauji tikslai taip pat reiškia naujas galimybes EJOT grupei – dėl daugybės produktų, kurie sukuria didelį potencialą ir išlaisvina ekonomiką nuo iškastinio kuro, pereinant prie klimatui nekenksmingų technologijų: elektromobilių ​​baterijų ir lengvų bei mišrių kėbulo korpusų konstrukcijų, elektros įkrovimo stotelėms tiekiamų varžtų ir tvirtinimo detalių iš plataus EJOT grupės gaminių asortimento. Visa tai yra puiki rinka ateičiai. Nepamiršti reikėtų ir pastatų šiltinimo, saulės sistemų tvirtinimo elementų, pramoninių lengvųjų konstrukcijų ar skaitmeninių paslaugų, dėl kurių EJOT klientai gali lengviau ir tiksliau įvertinti reikiamų komponentų poreikį ir taip išvengti nepageidaujamų atliekų.

„Mūsų siekis – ir toliau tvirtai laikytis savo srities aukščiausiose pozicijose, užtikrinant įmonės išlikimą. Dirbame ties daugybe svertų – produktų gamybos, procesų organizavimo, tarptautinio pozicionavimo, klimato kaitos stabilizavimo ir kitais klausimais bei tobuliname mūsų EJOT dvasią, kuria jubiliejiniais metais siekiame suspindėti“, – apibendrina Ch. Kocherscheidtas.

Straipsnio autorius: EJOT Baltic

Scroll to Top