Projektai ir iniciatyvos

Šiuo metu įgyvendinami projektai ir iniciatyvos

Ekspertus ir bendruomenę įtraukianti Augustinų komplekso architektūrinių ir socialinio įveiklinimo galimybių studija

Asociacija Lietuvos socialinių inovacijų klasteris kartu su Bauland urbanistų komanda, Bendrystės ir socialinių inovacijų centras bei kviestiniais ekspertais iš LUIT pradeda įgyvendinti dalinai Lietuvos kultūros taryba finansuojamą projektą „Ekspertus ir bendruomenę įtraukianti Augustinų komplekso architektūrinių ir socialinio įveiklinimo galimybių studija“.

Tautų kiemas

Lietuvos socialinių inovacijų klasteris kartu su VšĮ Ramintoja atveria intelektualių diskusijų erdvę TAUTŲ KIEMAS.
Cortile dei Gentili (it.) – Popiežiškosios kultūros tarybos inicijuotas formatas, skatinantis dialogą ir bendrystę tarp tikinčiųjų ir netikinčiųjų. TAUTŲ KIEMO erdvėje susitinka įvairių kultūrų, religijų, mokslo sričių ekspertai ir kalbėsis apie aktualius socialinius reiškinius ir tendencijas šiuolaikinio itin greitai, net radikaliai kintančio pasaulio ir visuomenės kontekste.

Apie organizuojamus renginius informuojame šioje svetainėje bei Lietuvos socialinių inovacijų klasterio Facebook paskyroje.

Socialinių inovacijų algebra

Asociacija Lietuvos socialinių inovacijų klasteris kviečia į plėtoti diskursą apie socialinių inovacijų sampratą, jų santykį su reikšmingomis visuomenės veiklos ir vystymosi sritimis bei reiškiniais – verslumu, Pramone 5.0 ir Visuomene 5.0, pilietiškumu, švietimu ir kūrybiškumu.

Apie organizuojamus renginius informuojame šioje svetainėje bei Lietuvos socialinių inovacijų klasterio Facebook paskyroje.

 

Scroll to Top